Napsali o nás

MARIANNE 6/2008 str.111
KRÁSNÉ NOHY
Co je ženštějšího a více sexy než krásné nohy? A mají-li být skutečně krásné, potřebují řádnou péči. Pokud potřebujete sjednotit barvu nohou nebo se necítíte dobře bez punčoch, zkuste punčochy ve spreji od značky AirStocking. O co jde? AirStocking je vlastně pudr, který obsahuje částečky pravých hedvábných punčoch a také UV filtr. Sprej jen stačí nastříkat na holé nohy a dobře rozetřít.
Punčochy jsou hladké a velmi praktické, ocenily jsme je zvláště v kombinaci s botami s otevřenou špičkou - skvěle mohou vyniknout nalakované nehty. Punčochy AirStocking se vyrábějí ve více odstínech a v různých variantách. Verze s diamantovým prachem dodá vašim nohám skutečně na lesku a eleganci.
Nevěříte ? Více se dozvíte na www.airstocking.cz
Vojtek prodřel kalhoty! / příloha BLESK 23.12.2006 /
Díry na punčochách neuvidíte. Kostymérky si poradily také s dámskými punčochami. Nikdo nechtěl riskovat, že se při nešetrné otočce dámě klasické silonky zatrhnou nebo nedejbože roztrhnou. A tak se sáhlo po praktičtějších tělových silonkách ve spreji. Díky dokonalému krytí navíc dokázaly skvěle zahladit stopy po modřinách a boulích, které tanečnice utržily při náročných trénincích.
3. – 4. března 2006 BEAUTY PRAGUE

Na mezinárodním odborném veletrhu byly v malé expozici prezentovány dvě novinky pro rok 2006 AirStocking TANNING – bronzově hnědý tónovací make-up s dlouhodobým účinkem a AirStocking PREMIER CLEANSING – čistící a zvláčňující pěna.

Další fotografie: foto1, foto2
Fann info 2006 / únor, březen, duben /
str. 15
Vánoční katalog Fann
str. 63
Vánoční inspirace 2005
to nejlepší z českých obchodů str. 42
15. října 2005 MISS EUROPE - JUNIOR open 2005 - finále / LIBEREC /

Finálového galavečera a předávání cen se exkluzivně zúčastnili japonští partneři, prezident C.C.MEDICO pan Yoshiumi HAMADA a generální manažer pan Shuichi MUNAKATA. Všechny finalistky a VIP hosté obdržely dárkový balíček s nejžádanějšími výrobky AirStocking.

Další fotografie: foto1, foto2, foto3, foto4
Zdraví a krása
str. 60
Mezinárodní odborný kosmetický veletrh BEAUTY PRAGUE 16.17.9.2005

veletrhu BEAUTY 2005 obdržel výrobek AirStocking DIAMOND LEGS a AirStocking DIAMOND DÉCOLLETÉ prestižní ocenění BE-WELL PRODUCTS AWARD. Diplom převzala z rukou RNDr.Soběslava Fikera CSc osobně spolumajitelka firmy VYDO-CZ Eva Dobiášová.

Další fotografie: foto1, foto2, foto3, foto4
Módní prehlídka 2. 06. 2005
Osmany Laffita Couture
podzim - zima 2005 - 2006,
kde se použil poprvé v CR nový produkt AirStocking DIAMOND LEGS s obsahem pravého diamantového prachu.

více >>
V tisku červenec 2005
Yellow str.27
Xantypa str.120
V tisku červen 2005
Zdraví a krása str.62
Vyšlo v tisku - Duben 2005
STYLE str.114
BAŤA DETAIL str.44
Vyšlo v tisku 09 - 12 2004
Listopad 04
Čas na lásku str.2
Brno magazín č.12 str.13
Prosinec 04
Claudia str.24
Svět ženy str.10
Elle str.35
Vyšlo v tisku - 05 / 08
V předchozích několika měsících vyšla řada článků v tištěných médiích o AirStockingu.

Celý článek
Vyšlo v tisku
V předchozích několika měsících vyšla řada článků v tištěných médiích o AirStockingu.

Celý článek
23.3.2004 Olomouc
6. GALAVEČER JARO - LÉTO 2004 s módou a o módě - prezentace AirStocking

Kabo a Styl ukázal nové trendy příští zimy
CZECHDESIGN.CZ – 07.03.2004 Ještě neskončila ani letošní zima, a už se našlo mnoho lidí, které zajímala ta příští. Minulý týden probíhal v Brně mezinárodní veletrh módy a doplňků pro sezonu podzim a zima 2004/2005.

Celý článek
Veletrh módy STYL 17.-19.2.2004
Fotografie z Veletrhu Styl & Kabo najde zde. Dvanáct fotografií z prezentace produktu AirStocking.
Puštěná oka jsou minulostí
[BRNO, 23. února] - Hitem jarní a letní sezony v Evropě se zřejmě stanou punčochy ve spreji pod názvem AirStocking, které na úvod mezinárodních veletrhů módy Styl a obuvi a koženého zboží Kabo v Brně předvedla modelka Lenka Taussigová.

Celý článek
Velké puštěné oko na punčoše?
19.02.2004(Olomoucký den) Hitem jarní a letní sezony v Evropě se zřejmě stanou punčochy ve spreji pod názvem AirStocking. Ženy a dívky tak mohou zapomenout na obavy z toho, že se jim na klasické punčoše spustilo oko a jejich elegance dostala trhlinu. Výrobek ve formě tekutého pudru s podílem hedvábných částic pochází z japonské tvůrčí dílny a na brněnském veletrhu Styl jej představila firma Vydo- CZ.

Celý článek
Do roka a do dne!
Kdo se v uplynulých dnech na veřejnosti blýskl, kdo si oblékl z ostudy kabát, kdo se kde nechal vidět a kdo slyšet, na koho se nedalo koukat a kdo se nedal poslouchat, o tom všem jsou následující řádky.

Celý článek
Ústecké miss učarovaly punčochy ve spreji
Ústí nad Labem - V silonkách už modelku Lenku Taussigovou nespatříte. Rozhodla se, že místo aby se soukala do punčoch, bude si na své dlouhé štíhlé nohy nanášet tekutý pudr, ve kterém jsou obsaženy částečky hedvábí.

Celý článek
Milada Karasová, ředitelka agentury Czechoslovak models:
Potěšily mě veletržní novinky, třeba na přehlídce jsme dostali možnost odzkoušet světovou novinku - punčochy Air Stocking. Mile mě překvapila účast v návrhářské soutěži, návrháři si zřejmě uvědomili, že veletrh STYL pomůže zviditelnit jejich jméno. Na večerní přehlídce jsme zájemce museli dokonce odmítat. Není to tedy o tom, že bychom se doprošovali, ale opravdu je z čeho vybírat.
Revoluční punčochy se neoblékají, ale stříkají
17. 2. 2004 (Tiskové středisko BVV) - Punčochy ve spreji, které po úspěchu v Japonsku přicházejí také na evropský trh, na veletrhu představuje společnost VYDO-CZ Brno. Díky pohotové reakci této firmy budou české ženy vůbec prvními v Evropě, které si příjemnou novinku letní módy mohou vyzkoušet.

Celý článek
Japonci začali na evropský trh dodávat dámské punčochy ve spreji
BRNO 17. února (ČTK) - Japonský výrobce Nissin Medico letos začal na evropský trh dodávat dámské punčochy ve spreji. Laboratoře je původně vynalezly pro teplé a vlhké podnebí v Japonsku, kde se chůze bez klasických nylonových punčoch u žen v zaměstnání považuje za neslušnou. Jen loni se v zemi původu prodalo jeden milion lahví výrobku, řekl dnes novinářům v Brně na veletrhu Styl generální manažer firmy Shuichi Munakata.

Celý článek
Modelky si na nohy stříkaly punčochy
Modelka Lenka Taussigová předvedla 17. února na úvod mezinárodních veletrhů módy Styl a obuvi a koženého zboží Kabo v Brně novinku na českém trhu AirStocking - punčochy ve formě tekutého pudru, ve kterém jsou obsaženy částečky hedvábí.

Celý článek
Novinka léta - punčochy ve spreji!
Air Stocking jsou punčochy ve formě tekutého pudru, ve kterém jsou obsaženy částice hedvábí. Sprej stačí jen důkladně před použitím protřepat a pak už jen stačí nastříkat ze vzdálenosti cca 20 centimetrů v jakékoliv poloze, rozetřít dlaněmi a nohy budou vypadat jako oblečené. Nejsou však zbytečně stahovány, nezapaří se a všechny žilky, modřiny a jizvy jsou cizím očím ukryty.

Celý článek
Zdravé punčochy na léto
Sny se stávají skutečností. Žijeme v 21.století, ve století ve kterém nás čekají nové technologie, nové objevy a nové výrobky. Také obchod s punčochovým zbožím zažívá revoluci. Lidstvo začalo používat punčochy již před tisícem let. Nejdříve byly výsadou mužů a ženám bylo dovoleno nosit veřejně punčochy až na začátku 20 století. Od roku 1938 se stává módním materiálem pro výrobu punčoch nylon místo hedvábí.

Celý článek
2.2.2004 / TEXTILŽURNÁL
mk Brno - Světovou novinku Air Stocking - punčochy ve spreji - představí na veletrhu Styl brněnská firma VYDO-CZ, která jako první v Evropě získala licenci na dovoz tohoto japonského výrobku.

Celý článek
MUDr. Dagmar Jírová - reakce na předchozí článek
MUDr. Dagmar Jírová - reakce na předchozí článek

Vážená paní,

dovolte mi, abych se touto cestou vyjádřila k výrobku AirStocing - punčochy ve spreji , který považuji na základě zkoušek provedených na našem pracovišti, za výrobek mimořádné kvality.

Celý článek
Punčochy ve spreji? Jen výstřelek!
Chrudim - Budou klasické punčochy zakrátko minulostí? Ale kdež! Punčochy ve spreji, nejnovější módní výstřelek z Japonska, který se objevil na brněnském veletrhu a v dubnu by se měl ukázat na trhu, má velké ambice. Podle ředitele nejznámějšího českého výrobce pletených punčoch, chrudimské Evony, je však jen nepovedenou karikaturou oblíbené klasiky. "Punčochy ve spreji navíc nejsou ani žádná novinka. Když se poprvé objevily asi před patnácti lety, začala se o ně zajímat spousta firem, ale nakonec hit splaskl stejně rychle, jako přišel. Nové konkurence se nebojíme ani v nejmenším. Za pár měsíců o ní nebude nikdo vědět," říká ředitel a. s. Evona Chrudim Josef Němec.

Celý článek