Historie

Nesplněný sen několika generací se stává skutečností

Na začátku byl povzdech japonských žen a dívek, pro které je nezbytné být i v teplých, vlhkých letních dnech být dokonale oblečené a upravené v šatech s punčochami.
Prezident společnosti C.C.Medico, vynálezce a chemik pan Yoshiumi Hamada ohromil celý svět novinkou, která přináší pohodlí a úlevu milionům žen na celém světě. V Japonsku v únoru 2003 uvedl na trh AirStocking – punčochy ve spreji, vzdušnou a pohodlnou alternativu ke klasickým punčochám. Během prvního roku se prodalo 1,3 mil . kusů. Podle vyjádření módního návrháře Yuko Ishahary je to „nejrevolučnější objev od vynálezu neslíbatelné rtěnky“...

Základní řada AirStocking PREMIER SILK byla v dalších letech rozšířena o novinky AirStockig DIAMOND LEGS a AirStockig DIAMOND DECOLLETÉ s obsahem pravého diamantového prachu a malá balení AirSilk.

C.C.Medico postupně otvírá své pobočky v New Yorku a HongKongu. V Evropě byl AirStocking poprvé prezentován firmou VYDO-CZ na veletrhu módy Styl / Kabo na jaře 2004 v Brně. V roce 2005 získávají na výstavě Beauty Prague prestižní ocenění BE-WELL PRODUCTS AWARD výrobky AirStocking DIAMOND LEGS a AirStocking DIAMOND DECOLLETÉ.